Regnr ZN13818
PORSCHE Cayenne
Svart personbil registrert første gang 2018, første gang i Norge 2025.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | PORSCHE Cayenne |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1G) |
| Karosseritype | Stasjonsvogn (AC) |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | WP1ZZZ9YZKDA02939 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 25.06.2018 |
| Registrert første gang i Norge | 01.10.2025 |
| Registrert første gang på eier | 01.10.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 01.10.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,92m |
|---|---|
| Antall dører | 4 |
| Tillatt totalvekt | 2830 kg |
| Bredde | 1,98m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 1985 |
| Maks nyttelast | 770 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 6330 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1435 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1455 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 340 hk (250 kW) |
| Motorkode | DCB |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 6L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 0,90 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Ja |
| Standstøy | 74 db |
| NOx-utslipp | 20.6 mg/km |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | 205 g/km |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 255/55ZR19 XL | 275/50ZR19 XL |
| 255/55R19 XL M+S | 275/50R19 XL M+S |
| 275/45ZR20 XL | 305/40ZR20 XL |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 3500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 140 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- PORSCHE /
- Cayenne /
- ZN13818
- / ZN13818