Regnr ZN13828
TOYOTA TOYOTA YARIS
Sølv personbil registrert første gang 2021.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | TOYOTA TOYOTA YARIS |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Kombikupé (AB) |
| Status | Registrert |
| Farge | Sølv |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | VNKKBAC310A049028 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 05.03.2021 |
| Registrert første gang i Norge | 05.03.2021 |
| Registrert første gang på eier | 17.11.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 19.11.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 3,94m |
|---|---|
| Antall dører | 4 |
| Tillatt totalvekt | 1615 kg |
| Bredde | 1,75m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 1085 |
| Maks nyttelast | 455 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 2065 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 900 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 840 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin og Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 2 |
| Motorytelse/effekt | 92 hk (68.0 kW) og 80 hk (59.0 kW) |
| Motorkode | M15A-FXE og 1NM |
| Hybrid kategori | Ikke ladbar |
| Hybrid | Ja |
| Tilfredstiller euronorm | 6L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 0,41 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 72 db |
| NOx-utslipp | 9.5 mg/km |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 185/65R15 | 185/65R15 |
| 195/55R16 | 195/55R16 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 450 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 450 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 50 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- TOYOTA /
- TOYOTA YARIS /
- ZN13828
- / ZN13828