Regnr ZN13851
TOYOTA TOYOTA LAND CRUISER
Svart personbil registrert første gang 2025.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | TOYOTA TOYOTA LAND CRUISER |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1G) |
| Karosseritype | Stasjonsvogn (AC) |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | JTEACEBJ50K019464 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 17.12.2025 |
| Registrert første gang i Norge | 17.12.2025 |
| Registrert første gang på eier | 17.12.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 17.12.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,92m |
|---|---|
| Antall dører | 4 |
| Tillatt totalvekt | 3200 kg |
| Bredde | 1,98m |
| Antall seter | 7 |
| Egenvekt uten fører | 2587 |
| Maks nyttelast | 538 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 6700 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1605 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1860 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel, Biodiesel og Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 3 |
| Motorytelse/effekt | 205 hk (151.0 kW) og 12 hk (8.5 kW) |
| Motorkode | 1GD |
| Hybrid kategori | Ikke ladbar |
| Hybrid | Ja |
| Tilfredstiller euronorm | 6L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 10.8,10.8 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 73 db |
| NOx-utslipp | 26.8,26.8 mg/km |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 265/60R20 | 265/60R20 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 3500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 140 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- TOYOTA /
- TOYOTA LAND CRUISER /
- ZN13851
- / ZN13851