Regnr ZZ20396
DODGE Tradesman 100
Brun personbil registrert første gang 1974, første gang i Norge 2015.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | DODGE Tradesman 100 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Truck station wagon (AG) |
| Status | Registrert |
| Farge | Brun |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | B11AE4V055914 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 31.12.1974 |
| Registrert første gang i Norge | 07.07.2015 |
| Registrert første gang på eier | 23.03.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 23.03.2026 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,47m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 2086 kg |
| Bredde | 2,03m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 1670 |
| Maks nyttelast | 341 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 3586 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1143 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1053 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 147 hk (108 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| P 225/75 R15 | P 225/75 R15 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 1500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 75 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- DODGE /
- Tradesman 100 /
- ZZ20396
- / ZZ20396